Andělské reiki

jedná se o práci s energií, kde se využívá síly Země a podpory duchovních bytostí 100 % čistého světla. V našem studiu pracujeme s energetickým kanálem zasvěceným Archandělem Metatronem a využíváme spolupráce a podpory Nanebevzetých duchovních Mistrů a Galaktických léčitelů.

Působení andělských energií je velmi jemné, ale důrazné a často hodně příjemné a ošetřovaný to cítí jako hluboký kontakt se sebou samotným a vnitřní podstatou zrození. Většinou ošetřovaní říkají, že cítí velikou změnu energie, když působí duchovní pomocníci a hodně jiné jsou i vlivy andělských paprsků.

Ošetřovaný leží většinou na zádech a léčitel přikládá ruce na místa dle vedení duchovních pomocníků. Poté je třeba ještě nějakou chvíli ležet a integrovat vše do svého energetického systému, aby vstup do běžného života proběhl  přirozeně a plynule. Proto si prosím neplánujte po ošetření náročné činnosti  a pokuste se  vyhnout  stresovým situacím.

 

Tato ošetření se doporučují :

  • v případech, kdy potřebujeme výrazné změny v životě a neumíme si sami dostatečně dobře poradit
  • také v období, kdy je naše důvěra mizivá a je třeba posílit víru nebo si nechat pomoci
  • v případě, kdy je třeba najít vlastní sílu a odhodlání
  • v konečném důsledku také pro podporu regenerace nebo aktivaci samoregeneračních schopností. Tedy na posílení zdravotního stavu.

 

cena sezení................... 1 hod. /  800 kč