Samoregenerace

 

Jestliže vás někde v zádech loupe, bolí nebo máte jakékoli další obtíže, podívejte se na to, s jakým orgánem  toto místo souvisí. Stejným způsobem je možné nahlédnout na místa v páteři, kde se nachází nerv související s orgánem, se kterým máte nějaké potíže. Mnohdy může velmi pomoci, když se postaráte o uvolnění tohoto nervu a často problém s orgánem postupně vymizí. Také někdy bolesti nebo obtíže v zádech poukazují jen na oslabenou energii v daném orgánu, nikoli hned na konkrétní onemocnění. Pokud bychom ale nechali páteř zablokovanou a nerv by se oslaboval dlouhodobě, je možné, že by se  postupně v nemoc mohlo toto oslabení i vyvinout. Proto je velmi důležité postarat se o odblokování této energie, abychom předcházeli podobným důsledkům.

V našem studiu doporučujeme především Kraniosakrální a viscerální ošetření, dále také VHT - Bowen APM (meridiánové ošetření) a práce se  Světelným perem,  což jsou metody, které právě toto téma řeší.  Jedná se o neinvazivní techniky, takže v konečném důsledku jde spíše o to, aby se díky osvobozené energii aktivovaly vlastní samoregenerační schopnosti. Ošetření je velmi jemné, hluboce relaxační a má transformační dopady. Díky tomu, že se člověk opět vrací zpátky k sobě a cítí se "vycentrovaný", vnímá všechny smysly a to jak ty fyzické, tak i vnitřní impulzy ducha a daleko citlivěji vnímá svoji intuici. To přináší sebou pocit bezpečí a objevuje se nová vnitřní sebejistota.

 

V rámci další péče o své zdraví v této souvislosti rozhodně doporučujeme pravidelné cvičení jógy nebo třeba Čchi kungu, které můžete také navštěvovat v našem studiu.

Doporučujeme rezervovat si u nás služby a získat více vědomostí, jak se starat o volné proudění energie ve vašem organismu a jak podporovat vlastní vnitřní harmonii.

                            

 

     Těšíme se na vás u nás...