Kurzy a semináře
 
 

Zveme vás na celodenní skupinové programy a vícedenní sebepoznávací pobyty

 

**********

Pro koho jsou programy vhodné: 

 

Při této práci se  využívá především toho, že více lidí vytváří silnější energii, která je důležitá k tomu, abychom se potkali s vnitřními impulzy.

Tato setkávání jsou vhodná pro lidi, kteří o sobě chtějí více vědět a mají o tyto impulzy zájem. Je důležité si uvědomit, že nám o nás samotných  sdělují to, co  je připraveno být vyslyšeno.

Také tyto programy doporučujeme pro ty z vás, kdo máte zájem proměnit své vnitřní dary ve skutečné talenty a najít způsob, jak je pak ve svém životě i náležitě uplatnit.

 

***********

Co potřebuji ke své účasti:

 

Nezapomínejte prosím na to, že se jedná o programy, jež vyžadují na prvním místě upřímný zájem o sebe a svůj život.

Dále je třeba mít zájem, dostatečnou odvahu a sílu unést to, co v sobě objevíme a také mít zájem hledat a nacházet uvnitř sebe ukrytou pravdu. Aby k tomu mohlo dojít, je třeba v sobě mít potřebnou důvěru v život i druhé lidi.

Také je nutné vzít v úvahu  předpoklad, že vše se děje ku prospěchu života a především v zájmu nejvyššího dobra  všech zúčastněných a využívá se zde vzájemné podpory a pomoci.

 

Zvažte dobře, prosím, jak velký je Váš zájem o účast na těchto akcích, abyste z nich měli opravdový užitek jak Vy, tak další zúčastnění.

Děkujeme..

***********

 

Akce, které nabízíme:
 
Účastnická dohoda:
 

* Rezervace na programu je po složení 50% nevratné zálohy .
* Informujte prosím o závažných zdravotních i psychických skutečnostech v současnosti i minulosti (fyz.omezení, psych.poruchy, drogy a jiné..)
* Každý účastník nese sám za sebe plnou odpovědnost, včetně chování k ostatním osobám v místě programu a také ztrát osobních věcí či zranění
* Účastníci mladší 18 let musí mít souhlas rodičů nebo opatrovníků
* Rozhodne-li se účastník ukončit aktivitu, peníze mu nebudou vráceny
* Na všech programech není přípustné žádné fyzické ani psychické násilí, vše co se zde odehrává je projev vzájemné důvěry a je tedy důležité dále ctít  základy vnitřní etiky a nerozšiřovat informace s konkrétními jmény.

* Alkohol se na programech nepovoluje!

 

Storno podmínky :
 

* Záloha je nevratná a to ve výši 50% z ceny programu, ale v případě vaší neúčasti za sebe můžete poslat někoho jiného.
* Pokud zrušíte účast 10 dní a méně před zahájením kurzu, bude vám účtován poplatek ve výši 100%.

* U letního programu (týdenní pobyt) se účtuje storno 50% (tedy záloha), pokud zrušíte rezervaci do 30 dnů před zahájením, za zrušení 30 dní a méně se účtuje 100%.

Rozmyslete si prosím tedy, máte-li skutečný zájem o účast na tomto programu, protože kapacita míst je omezena a je důležité zachovat počet účastníků pro sílu a kvalitu práce ve skupině.